25.09.2017

Розробка логотипа компанії; макет візитки, флаєра чи постера; макети для широкоформатного друку; створення фірмового стилю або підготовка макетів відповідно до його вимог; створення брендбуку; веб-дизайн (дизайн сайтів, створення статичних та динамічних банерів), візуалізація сувенірної продукції тощо.

Про дизайн можна говорити багато й у той самий час не сказати нічого. І не дивно! Дизайн потрібно споглядати, ним треба милуватися, як полотнами художника. Потяг до прекрасного завжди жив у людині, посідаючи місце одразу після “хліба” й “видовищ”. Мистецтво “робити красиво” прижилося практично у всіх сферах нашого життя. Пилосмок це чи автомобіль, газон чи меблі, костюм чи книга – не важливо. Цікаве інше: компанія-виробник, навіть з багаторічною бездоганною репутацією, завжди запропонує щось новеньке – більш красиве, зручне, комфортне. І, як правило, значну частку цієї новизни складає саме дизайн.

ВАРТІСТЬ РОЗРОБКИ ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ

ЛОГОТИПВІЗИТКИБЛАНКИБЛОКНОТИГРАМОТИ, ДИПЛОМИ, СЕРТИФІКАТИКАЛЕНДАРІКАТАЛОГИ, БРОШУРИКОНВЕРТИЛИСТІВКИПАПКИФЛАЄРИ, АРКУШІВКИФОРМАТ А3, А4ФОРМАТ А5ФОРМАТ А6ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУКФІРМОВИЙ СТИЛЬВЕБ-ДИЗАЙНСУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯІНШЕ

До розробки логотипа компанії слід поставитися вкрай серйозно. Цей елемент посяде, мабуть, почесне друге місце в списку невідкладних справ, присвячених відкриттю компанії. (На першому місці, звичайно, буде назва.) Не будемо докладно зупинятися на тому, які існують вимоги до логотипа та які функції він повинен виконувати (про це достатньо щільно заповнене інформаційне поле Інтернету). Звернемо увагу лише на те, що в створенні даного елемента іміджу також необхідно дотримуватися міри. Ця проста істина зможе стати запорукою вашого успіху. Поспостерігайте й переконайтесь самі: чим крупніша компанія, тим простіше виглядає її логотип.

3 варіанти логотипа 100 у.о.
7 варіантів логотипа 200 у.о.
Розробка складної емблеми, знака, герба (2 варіанти) 1 000 у.о.
Відтворення логотипа у векторному форматі від 700 грн

Головною функцією візитної картки є, звичайно, надання контактної інформації. У сучасному ж діловому світі візитка – це фактично перший крок у рекламній кампанії фірми. Будь-яка непродумана деталь в оформленні може вплинути як на партнерські відносини, так і на репутацію в цілому. Про власника картки багато розповість не тільки надана на ній інформація, а й дизайн, розмір і навіть матеріал, підібраний для її виготовлення.

Проста візитка 1 ст./2 ст. 200/400 грн
Ексклюзивна візитка зі складною графікою від 650 грн
Ексклюзивна візитка зі складною графікою, ручною роботою, висічкою тощо від 600 грн
1 корекція в готовому макеті* (текст) 100 грн
1 корекція в готовому макеті* (графіка) 150 грн
Підготовка не нашого макету до друку* 100 грн
* за наявності вихідного макету

Бланк (фр. blanc – білий) – вид поліграфічної продукції, представлений у вигляді паперового листа певного формату з відтвореною на ньому постійною інформацією документа й місцем, відведеним для змінної інформації. Як правило, бланк заповнюється будь-якими офіційними відомостями, офіційним текстом.
Виділяють кілька підвидів цієї продукції:

 • перевізна, облікова документація;
 • товарні чеки;
 • страхові ваучери;
 • авіаційні, залізничні квитки;
 • митні декларації;
 • платіжні доручення;
 • дозвільні документи, акти;
 • багатошарові, фірмові бланки тощо.

Вимоги до оформлення даного виду поліграфічної продукції в різних організаціях можуть відрізнятися, у той же час державні установи повинні дотримуватися ГОСТів.

Вартість розробки дизайну: від 400 грн.

Найбільш поширені формати блокнота, записної книжки – А5 (148х210 мм), А6 (105х148 мм), А7 (74×105 мм). Та варто зауважити, що в цьому питанні вже давно ніхто не дотримується традицій. Все більше стає популярним так званий «фристайл», гаращо сучасні технології дозволяють втілити в життя будь-який каприз замовника. У залежності від цільового призначення блокноти можна поділити на такі основні види: ділові, сувенірні (подарункові), дизайнерські. Даний вид поліграфічної продукції дозволяє також експериментувати з підбором паперу, обкладинки, кріплення сторінок і, нарешті, безпосередньо формою виробу.

Вартість розробки дизайну: від 500 грн.

Будь-які досягнення в будь-якій діяльності завжди повинні знаходити підтвердження у відповідних документах. Даний вид поліграфічної продукції у наш час отримав широкий вжиток не тільки в сфері освіти, але й для виділення заслуг успішних співробітників та зміцнення стосунків з діловими партнерами. Нагадаємо, що при оформленні нагородної поліграфії слід дотримуватися певних правил. Диплом, грамота чи сертифікат, як і будь-який документ, повинні містити чітку, лаконічну інформацію про те, хто нагороджує, кого нагороджує та причину нагородження. При написанні основного тексту дотримуються ділового стилю.

Вартість розробки дизайну: від 700 грн.

Календарі (кишенькові, настінні, настільні, перекидні, трансформери, будиночки і т. д., і т. п.) – це по суті приємна дрібничка, яка може стати незамінним подарунком як для ділового партнера, так і для рідної людини. Надати знак уваги тепер стало набагато простіше, оскільки сучасні можливості поліграфії дозволяють створити не просто картку з послідовним переліком днів, а оригінальний шедевр. Величезний асортимент і шаблонів, і готової продукції запропонує практично кожна поліграфічна фірма. Але ж хочеться мати ексклюзив!

Кишеньковий календар 200 грн/1 ст.
Настільний календар “Будиночок” 500 грн
Квартальний календар зі стандартною сіткою від 800 грн
Настінний перекидний календар від 250 грн/1 сторінка

Каталог або брошура – відмінна ідея для презентації й гарна можливість стати ближче до покупця або клієнта. Рекламний каталог або брошура, як правило, містять перелік товарів, послуг чи пропозицій від конкретної компанії. Формат цих видань передбачає впорядкований спосіб подання матеріалу. Фактично цей вид продукції може надати незрівнянно більшу послугу, ніж інші рекламні джерела разом узяті. Провести таку ж цікаву, інформативну віртуальну екскурсію здібний хіба що корпоративний сайт.

Вартість розробки дизайну: від 200 грн./стор.

Протистояння між паперовими й електронними носіями існує не перший день. Зайнята людина, звісно, надасть перевагу електронному листуванню. Це зручно, швидко та надійно! Але, погодьтеся,  отримати лист завжди приємніше в паперовому конверті. Крім того, ніхто ще не відміняв офіційного листування. Конверт зможе розказати про відправника багато ще до того, як адресат дістане послання. Єдине, чого б ми не радили, так це проявляти бурхливу фантазію в оформленні даної продукції. Сучасне різноманіття форматів продиктоване аж ніяк не бажанням поекспериментувати. Як правило, вони базуються на стандартних параметрах паперового листа А4: як фактично розміру, так і складеного вдвічі, втричі, вчетверо.

Вартість розробки дизайну: від 250 грн.
Розміщення тільки тексту та логотипа – 150 грн.

Листівки, як правило, асоціюються зі святом. Створювати настрій та приємну передсвяткову атмосферу – головна їх функція. Саме тому важливо підібрати правильне дизайнерське рішення. Не менш продуманим має бути й текст послання. Сьогодні дуже популярні листівки вітальні, запрошувальні, романтичні, і ось уже останній “писк моди” – авторські, дизайнерські.

Вартість розробки дизайну: від 400 грн.

Ознакою хорошого тону вважається наявність фірмової папки в компанії. По-перше, це зручно і практично. Документація в такому “футлярі” ніколи не загубиться “випадково”, партнерські відносини будуть позбавлені від прикрих непорозумінь. По-друге, наявність фірмової папки в багатьох випадках говорить про солідність тієї чи іншої компанії. По-третє, це просто приємно.
Варто зауважити, що призначення папок аж ніяк не обмежується зберіганням важливих документів. Помилково також думати, що вони можуть бути зразком лише іміджевої продукції. З необхідністю впорядкування паперів може зіткнутися як офісний працівник, так і студент або домогосподарка. Вибір залишається за вами.

Вартість розробки дизайну: від 550 грн.

Аркушівки – один із найдешевих, ефективних, а значить і популярних, способів заявити всьому світу про ваші можливості. Перш за все, звичайно, аркушівка – це інформаційний носій, розрахований, як мінімум, на діалог з потенційним покупцем ваших товарів, послуг і т. д. Як максимум, вона повинна виконати ряд послідовних функцій: зацікавити – пояснити – довести переваги – забезпечити позитивний результат (або залишитися в пам’яті клієнта).

Насправді не все так складно, як здається на перший погляд. Якщо ви знаєте, чого хочете, то грамотно скласти листівку не буде важко. А ми в цьому допоможемо!
Вартість розробки дизайну: від 350 грн.

Флаєри є таким собі різновидом аркушівок, але функції їх порядком ширші. Як правило, флаєр виконується в яскравих соковитих кольорах та використовується не тільки як інформаційний носій, але і як:

 • запрошення;
 • безплатний вхідний квиток;
 • перепустка на захід;
 • купон знижок (достатньо поширена практика).

Як засіб реклами це достатньо зручний інструмент, оскільки дозволяє за відносно короткий час залучити найбільшу кількість зацікавлених осіб.

Вартість розробки дизайну: від 300 грн.

Формат А3 (297 х 420 мм) та А4 (210 х 297 мм) використовується для підготовки макетів аркушівок, флаєрів, листівок, запрошень, сетів, меню для ресторанів.
1 сторона 25 у.о.
2 сторони 40 у.о.
Формат А5 (148 х 210 мм) використовується для підготовки макетів аркушівок, флаєрів, листівок, запрошень.
1 сторона 10 у.о.
2 сторони 20 у.о.
Формат А6 (105 х 148 мм) використовується для підготовки макетів аркушівок, флаєрів, листівок, запрошень.
1 сторона 200 грн
2 сторони 400 грн
Банери 500 грн/1 м2
Бігборди 200 грн/1 м2
Сіті-лайти від 700 грн
Міні-варіант (логотип 3 варіанти, 2 види бланків, 2 види візиток вертикальна та горизонтальна) 200 у.о.
Стандартний варіант (логотип 3 варіанти, бланк, папка, конверт, 2 види візиток вертикальна та горизонтальна, CD-диск, конверт для CD-диску) 250 у.о.
Повний варіант (логотип 3 варіанти, бланк, папка, конверт, 2 види візиток вертикальна та горизонтальна, CD-диск, конверт для CD-диску) + бренд-бук (посібник по застосуванню) 500 у.о.
Графічний дизайн сайта від 1500 грн
Розробка іконок для сайта від 150 грн/1 шт.
Флеш-анімація від 800 грн

ПАКЕТИ, РУЧКИ, ЗАПАЛЬНИЧКИ, КУХЛІ
Враження про компанію обов’язково слід закріпити пам’яткОю деталлю у вигляді приємної потрібної дрібнички. Маркетологи її називають зневажливо “сувеніркою”, але це жодним чином не впливає на затребуваність даного рекламного носія. Пакети, ручки, запальнички, підставки під кухлі, дрібна канцелярія, брелоки, магніти, закладки – далеко не повний список предметів, які мають шанс опинитися в потрібний час у потрібному місці, а в поєднанні з красивим дизайном ця “дрібничка” обов’язково стане вагомим приводом для зміцнення ділових стосунків.
Вартість розробки дизайну: від 200 грн.

Обробка, ретушування фотографій від 200 грн
Малюнок від руки відтворити в електронному вигляді від 400 грн

В основі всіх тарифів закладений принцип наявності наступних компонентів:

ідея, концепціяграфікатекстформаткількість варіантівтермін

Ідея, концепція – складова, без якої неможливо почати роботу. Якщо ви маєте чітке бачення того, що хочете мати в підсумку, будьте певні, що зекономили 50% бюджету.

Графічний матеріал: фотографії, ілюстрації, картинки, фірмові символи – можуть бути надані замовником або ж розроблені/підібрані дизайнером. Наданий замовником матеріал може бути прийнятий до роботи за умови відповідності необхідному формату, розподільній здатності, іноді – кольоровій палітрі.

Дизайнер не займається придумуванням або вгадуванням того, що має бути написано у візитці чи плакаті.

Можливі три варіанти надання текстового контенту:

 • готовий текст – без права редагування;
 • текст, який потребує корекції, – у випадку, коли ви не впевнені в орфографічній, синтаксичній чи стилістичній грамотності написаного;
 • і текст на розсуд редактора – з можливістю корекції до двох разів.

Дизайнерське бачення візитки, звісно ж, відрізнятиметься від концепції листівки, плакату чи буклету. Здається, тут все очевидно і не потребує пояснень.

У пошуку ідеального рішення поставленої задачі часто допомагає можливість порівняти, побачити різноплановий підхід.

Термін виконання замовлення на дизайн – дуже відносний параметр. Час від початку польоту творчої думки до її реалізації неможливо спланувати. Тим не менш, процес над створенням дизайну повинен бути окреслений хоча б приблизними часовими рамками (в інтересах як замовника, так і виконавця). Серед чинників, від яких залежить термін виконання замовлення, – всі вищезазначені параметри.

Насамкінець, усе просто: чим конкретніше буде сформульовано задачу перед дизайнером, тим якісніше та швидше буде виконано роботу. Над виконанням термінових замовлень працює група дизайнерів, і вартість таких замовлень обраховується індивідуально.

X