поради для замовників сайтів
19.06.2020
  • Стандартної ціни на розробку сайтів не існує. Це все одно, що намагатися дізнатися вартість будівництва приватного (да будь-якого) будинку.
  • Перш ніж шукати розробника, подумайте, яким має бути ваш сайт, яку функцію він виконуватиме, яких цілей має досягати. Якщо складно все це описати, підшукайте зразки тих сайтів, які вам сподобались.
  • Поставтеся уважно до якості контенту, який ви плануєте використовувати на сайті. Тексти мають бути зрозумілими, зображення – якісними.
  • Зверніть увагу, що існування сайту самого по собі ніколи не зробить його “за красиві очі” популярним і затребуваним. Контент, дизайн – так, важливо. Але основним двигуном навіть найцікавішого (з вашої точки зору) змісту стане SEO-оптимізація. Якщо це слово вам ні про що не говорить, не пошкодуйте грошей на спеціаліста. Ця інвестиція рано чи пізно виплатиться. SEO – один з найбільш важливих етапів створення сайту. Маленьке пояснення. У вартість наших послуг зі створення сайтів уже включена SEO-оптимізація, ми її називаємо базовою. Що це означає? Будь-який контент, який потрапляє на сайт, отримує мінімальний набір “оптимізованих” рис, ми їх називаємо базовими (заголовки, короткий опис, розмір картинок, сніпет для пошукових систем тощо). Сайт з таким рівнем оптимізації цілком впевнено існує на просторах інтернету і навіть приносить іноді клієнтів. Ключове слово тут – “іноді”, утім, якщо мала конкуренція. Якщо вам достатньо мати сайт просто для можливості посилатися на нього, репрезентувати як візитку, – базової оптимізації може бути цілком достатньо. Якщо ви маєте серйозні наміри, наша порада – наймайте сео-спеціаліста.
  • Насправді, CMS безплатна як для завантаження, так і для установлення, теми та плагіни безплатні, можна знайти безліч підручників та відеокурсів про те, як використовувати це самостійно. Проблема виникає тоді, коли ви хочете налаштувати сайт й додати користувацькі функції та дизайн. Тут знадобляться вже певні знання з програмування.
  • Головне – пам’ятайте. Ви отримуєте те, за що платите. Визначіться з бюджетом і звертайтеся.

Також на тему створення сайтів:

X