створення сайтів
03.07.2020

За інформацією спеціалістів лабораторії W3Techs, 37,6% сайтів усього світу використовують WordPress. Серед них: nytimes.com (The New York Times), newyorker.com, Globo.com, Freepik.com, Shutterstock.com, Etsy.com.

WordPress – одна з найпопулярніших відкритих систем управління контентом, за допомогою яких створюють сайти. Завдяки функціоналу, що постійно вдосконалюється, можна розробити як простий блог, сайт-візитку, так і складний інтернет-магазин або маркетплейс. Найдоступніший спосіб це зробити – скористатися готовим шаблоном-темою, яких на просторах інтернету безліч та на будь-який смак. Ви можете додати власний стиль і кодування або скористатися готовими рішеннями – плагінами, вибір яких теж не має меж.

WordPress є провідною системою керування контентом практично в будь-якій галузі. З’явившись як базова CMS для ведення блогів, вона перетворилася в потужний інструмент для створення будь-яких сайтів.

Отже, які сайти можна створити за допомогою WordPress?

  • Форуми – ідеальна ідея для створення майданчика з обговорення будь-яких тем. По суті, сучасні соціальні мережі є яскравим прикладом форумів, тільки з використанням додаткових функцій. Ви можете зробити форум як окремий сайт, а можете додати підрозділ на вже існуючий блог.
  • Соціальна мережа – різновид сайту-форуму. Має усталену структуру, яка передбачає наявність профілів учасників, стрічки подій, можливості формування груп користувачів, функції обміну повідомленнями тощо.
  • Дошка оголошень – повноцінний ресурс з можливістю розміщення публічного оголошення користувачем інтернету. Створюючи сайт дошки оголошень, необхідно враховувати, що він повинен мати рекламну спрямованість, пропонувати на продаж товари та послуги.
  • Сайт новин – чудовий варіант презентації в інтернеті медіа та ЗМІ. Очевидно, що структура такого сайту має бути розроблена у відповідності з політикою медіа ресурсу: відповідати офіційному стилю, мати розширений функціонал для полегшення навігації по сайту.
  • Купонний сайт – хороший варіант для розвитку партнерського маркетингу. Сайти з купонами та промокодами мають великий попит в інтернет-споживачів, для власника ж – чудова можливість заробити.
  • Статичні сайти (односторінкові, landing page): портфоліо, сайти-візитки, сайти компаній. Створити такі сайти за допомогою WordPress буде не важко, але більшість часу може знадобитися на продумування структури – вона має бути лаконічною, інтуїтивно зрозумілою, інформація має бути вичерпною. Мета такого сайту – отримати якомога більше конверсій (прямих звернень замовників/покупців/читачів…)
  • Сайт-портал – ресурс, що зазвичай має кілька великих розділів: тут будуть і новини, і форум, і дошка оголошень тощо. По суті, це сайт, який складається з кількох сайтів. Як правило, портали виконують функцію пошуку, іноді їх називають навігаційними сайтами. Мета сайту-порталу – зібрати в одному місці максимально можливу кількість інформації з певної тематики.
  • Система бронювання – використовується на сайтах готелів, ресторанів, компаній з продажу квитків (на транспорт, концерти), аптечних фірм тощо.

Незважаючи на те, що на сьогодні існує безліч альтернативних рішень для розробки сайтів, ми впевнені, що WordPress – найкращий варіант для “низького” старту. Саме той випадок, коли можна отримати чудову “базу” за невеликі гроші з хорошою перспективою на розвиток.

Замовляйте створення сайтів в Artprint та будьте спокійні за результат.

X